fbpx

Rzeszów: 17 770 73 74

Krosno: 888 700 855

baner_1 baner_2

Aby zrozumieć jak ważne jest regularne aktualizowanie strony internetowej, Powinieneś zastanowić się dlaczego korzystasz z ochrony antywirusowej na własnym komputerze. Zapewne dbasz o bezpieczeństwo swoich prywatnych danych lub kolekcji rodzinnych zdjęć, a może nie chcesz aby wirus wykradł pieniądze z Twojego konta bankowego ? Musisz wiedzieć, że każdy antywirus aby zapewnić Ci bezpieczeństwo aktualizuje się co kilka godzin.
A jak często aktualizujesz swoją stronę internetową?
Musisz Pamiętać, że strona bądź sklep są Twoją wizytówką w Internecie. Wszelkie problemy z ich funkcjonowaniem mogą rzutować na opinię o Twojej firmie i przełożyć się na mniejsze zyski. Zainfekowana strona może atakować i próbować okraść Twoich klientów, wysyłać spam, atakować inne serwery i strony, wykraść dane klientów. Za wszystkie te działania prawnie i finansowo odpowiadasz tylko i wyłącznie Ty!

Czym jest PIXEL Facebook i czy jest Ci potrzebny.


Większość użytkowników promuje posty dla fanów, osób z danej lokalizacji czy też według zainteresowania. Nie korzystając tutaj z możliwości PIXELA tracimy tylko pieniądze. Około 70 – 80 % użytkowników porzuci Twoją witrynę i już na nią nie wróci. Jeden kontakt z Twoją firmą to najczęściej za mało aby doszło do kontaktu czy zakupu.