fbpx
Audyt SEO

Darmowy audyt SEO Online

Dowiedz się jak poprawić widoczność Twojej witryny

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji? Umów się na bezpłatną konsultację

Audyt SEO (SEO to akronim od Search Engine Optimization) to dokładna analiza strony internetowej, której celem jest identyfikacja błędów i problemów związanych z optymalizacją strony pod kątem wyszukiwarek. Celem audytu jest przedstawienie informacji na temat tego, co należy zrobić, aby poprawić widoczność witryny w wynikach wyszukiwania. 

Audyt SEO dostarczy Ci informacji, jak wygląda Twoja strona na tle konkurencji, jakie są Twoje mocne i słabe strony.

analysis, business, hand-3782319.jpg

Kiedy wykonać audyt SEO?

Niezależnie od tego czy sami pozycjonujemy stronę internetową, czy mamy od tego agencję, zalecamy wykonywać audyt przynajmniej raz w roku. Jeśli SEO jest dla Ciebie ważne, to trzeba nad nim pracować i monitorować efekty. 

Będąc naszym klientem, masz dostęp do statystyk widoczności, pozycji słów kluczowych, ruchu na stronie, konwersji w każdym momencie w czasie rzeczywistym. Dane pobieramy bezpośrednie z Google.

Ile kosztuje audyt SEO?

Nie zależnie od tego czy jesteś naszym klientem czy nie, możesz otrzymać audyt SEO za darmo. Nasi specjaliści sprawdzą widoczność Twojej strony, szybkość ładowania, pozycję w wynikach oraz działania jakie zostały podjęte aby poprawić widoczność strony internetowej.

Korzystamy z narzędzi typu Ahrefs, Semstorm, Senuto, Pagespeed Insight, Screaming Frog. Są to narzędzia które nie wymagają dostępu administracyjnego do Twojej strony, wystarczy że prześlesz nam informację o adresie strony internetowej dla której mamy wykonać audyt SEO.

Co zrobić po zakończeniu audytu SEO?

Przede wszystkim zaplanować wdrożenie sugerowanych poprawek.  

Kolejnym ważnym krokiem po audycie SEO jest analiza obecnej sytuacji, pozwoli nam to zaplanować dalsze działania. Warto pamiętać że analiza strony jest wykonywana na zewnętrznych narzędziach. Dokładne dane możemy uzyskać korzystając np. z narzędzi typu Google Search Console oraz Google Analytics 4. Darmowy audyt SEO obejmuje również analizę w tych narzędziach, wiąże się to jednak z dostarczeniem odpowiednich uprawnień. 

Wypełnij formularz i odbierz darmową wycenę

Scroll to Top