fbpx

Google Ads

Pozyskaj nowych klientów dzięki kampaniom Google Ads

Zobacz więcej

Co to jest Google Ads?

Google ADS to system reklamowy, który umożliwia wyświetlanie reklamy nad wynikami wyszukiwania, obok wyników wyszukiwania oraz pod wynikami wyszukiwania. Reklamy pojawiają się gdy użytkownik wpisze w wyszukiwarkę określone słowa kluczowe.
W przypadku reklam produktowych, Google z automatu generuje słowa kluczowe powiązane z wynikami wyszukiwania.
Google ADS umożliwia również wyświetlenie reklam w sieci reklamowej, co oznacza że możemy wyświetlać produkty np. w onet.pl wp.pl interia.pl itd.
Google Ads pomaga osiągnąć cele: zwiększyć sprzedaż, ruch na stronie czy świadomość marki.

Certyfikowani specjaliści

Dlaczego agencja AbcWeb.pl?

Działamy od 2008 roku. Nasze kompetencje w zakresie kampanii Google ADS potwierdza status Google Partner. Nasi specjaliści przechodzą regularne szkolenia, a ich profesjonalną wiedzę o narzędziach reklamowych potwierdzają certyfikaty Google ADS.
Google Analytics 4

Google Analytics 4

Analiza i raporty

Regularnie weryfikujemy skuteczność przyjętej strategii i dostosowujemy ustawienia kampanii. Szczegółowo raportujemy efekty naszej pracy.

Konwersje

Kluczowym elementem kampanii jest ustawienie odpowiednich konwersji. Prowadzisz sklep i zależy Ci na przychodach, a może zależy Ci na kontaktach telefonicznych, każda ważna czynność na Twojej stronie musi być rejestrowana oraz analizowana, bez tego nie zmierzymy zwrotu z inwestycji.

Odbiorcy

Przygotowujemy odpowiednie grupy odbiorców na których kierujmy reklamy z danej branży. Kierowanie reklam na wszystkich użytkowników Internetu przepala tylko nasz budżet. Odpowiednia konfiguracja konwersji pozwoli dotrzeć to osób które z największym prawdopodobieństwem dokonają zakupu.

Remarketing

Klient wszedł na Twoją stronę, ale nic nie kupił? Kampanie remarketingowe pozwolą zachęcić użytkownika do powrotu i dokonania zakupu. Na pewno znasz sytuacje gdy przeglądasz produkty, które rozważasz kupić a później reklama tego produktu ciągle gdzieś się wyświetla. Tak będą działać Twoje produkty.

Zobacz więcej

Gotów, aby przenieść swój marketing internetowy na wyższy poziom?

Skontaktujemy się z Tobą i umówimy na BEZPŁATNE konsultacje obejmujące:
Analizę widoczności strony oraz konkurencji.
Analizę wybranych elementów optymalizacji
Omówienie celów kampanii.
Rekomendacje najkorzystniejszej strategii.
Pozwól przygotować spersonalizowaną, profesjonalną strategię marketingową oraz ofertę współpracy dla Twojej firmy. Zróbmy wspólnie krok w kierunku sukcesu!

Porozmawiajmy

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Wiadomość

Wiadomość została wysłana
Coś poszło nie tak. Proszę sprawdzić wszystkie pola i spróbować ponownie.
Imię i nazwisko
Telefon
E-Mail
Wiadomość
Wiadomość została wysłana!
Coś poszło nie tak! Proszę sprawdzić wszystkie pola i spróbować ponownie!
Aktualności

Ostatnio na blogu

Powrót
Scroll to Top