fbpx

Co oferujemy?

Pomagamy Firmom rozwijać biznesy w Internecie
NASZE USŁUGI

Przenieś swój biznes na wyższy poziom

Zbudujemy Twoją stronę i zajmiemy się obsługą – Ty możesz skupić się na obsłudze klienta.

laptop, wordpress, wordpress design-593673.jpg

Strony i sklepy internetowe

W dzisiejszych czasach prowadzenie własnego biznesu bez strony internetowej jest praktycznie niemożliwe. Strona internetowa jest najlepszą i najtańszą formą reklamy!

Pozycjonowanie

Wiele osób sądzi, że aby zaistnieć w sieci wystarczy samo posiadanie strony internetowej. Nic bardziej mylnego! Nowo wykonane strony internetowe nie są widoczne w wyszukiwarkach, więc mało kto je odwiedzi, a w związku z tym nie zdobędziemy nowych klientów. Oferujemy Państwu profesjonalne pozycjonowanie stron, które polega na wypromowaniu strony w wyszukiwarkach na konkretne słowa kluczowe po których zostanie znaleziona przez klientów.

Reklama

Specjalizujemy się w tworzeniu skutecznych kampanii Google ADS, Facebook ADS, Bing ADS, Allegro ADS, TikTok ADS oraz Pinterest ADS. Jako Certyfikowany Partner Google zapewniamy, że Państwa reklamy będą wyświetlane na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania, co znacząco zwiększa ich skuteczność. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanym narzędziom, jesteśmy w stanie optymalizować kampanie tak, aby przyciągnęły odpowiednią grupę docelową, zwiększając widoczność i efektywność Państwa biznesu w internecie.

Optymalizacja SEM

Wykonujemy optymalizację stron przed rozpoczęciem prac związanych z reklamami w Google ADS oraz Facebook ADS. Bez poprawnej optymalizacji strony, koszty związane z reklamą będą dużo większe. Prowadzisz już kampanię? Sprawdź jaki masz wynik jakości strony docelowej.

code, programming, hacking-820275.jpg

Opieka techniczna

Posiadasz stronę lub sklep internetowy, ale nie chcesz martwić się jego utrzymaniem? Aktualizacje CMS i modułów, opiekę nad serwerem i zabezpieczeniami zostaw nam. Oferujemy również wprowadzanie nowych materiałów oraz funkcjonalności.

Scroll to Top